Авторизація через Apple ID в monobank
Sections
Сьогодні у нас додалася авторизація через Apple ID
(потрібна остання версія застосунку)
Тепер ви можете зв’язати свій акаунт mono з акаунтом Apple і потім логінитися без введення телефону
Зробити це можна або при вході в акаунт, або у налаштуваннях Монобанку
Зручно ж!